Tarmac Speeder bijna klaar!

Nog even licht erop en een drager, en dan is-ie klaar, onze Tarmac Speeder. Hij is een ode aan de sportfietsen uit onze jeugd (de “wat rijpere jongeren-generatie”), een ode aan de fietsenbouwers die nog geen verre-oosten-productie tot hun beschikking hadden én (laten we eerlijk zijn) een ode aan onze jeugd-dromen en jeugdzonden (die we helaas te weinig gemaakt hebben). Kijk naar het resultaat; een prachtig stukje nostalgie, bedoeld om met een paar schone onderbroeken naar München te knallen, maar dan wel één die niet om een kleintje vervaard is; snel genoeg om op de weg om aan te kunnen klampen bij een groepje (steeds wanhopiger wordende) carbon-racertjes en taai genoeg om lichte MTB-trails aan te kunnen.

LogoSpeed

 

Speedstuur

LogoopSpeedst

SpeedCrankstel

Speedstuurpen

XTNaafdyn

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


acht + = 14